ديجيتال ماركتينگ
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

فيل اسپنسر و Kareem Choudhry در جريان يك مصاحبه با مجله Fortune اطلاعات بيشتري از سخت‌افزار Project xCloud و مدل جديد بيزينس آن منتشر كردند.

در اين ويديو Choudhry آخرين مدل‌هاي سخت‌افزر xCloud را نشان مي‌دهد كه هم‌اكنون در ۱۳ منطقه در سراسر دنيا مستقر شده است.

در ادامه اسپنسر توضيح مي‌دهد:

 

استريم چيزي نيست كه فردا همه سراغ آن بروند، بلكه ما آن را براي يك دهه بعد برنامه‌ريزي كرده ايم.

همچنين اسپنسر تاكيد مي‌كند كه استريم به هيچ عنوان جايگزيني براي كنسول‌ها نخواهد بود، بلكه مكمل آن محسوب مي‌شود.

سرويس Project xCloud قرار است از ماه اكتبر با حداقل ۲۰۰۰ بازي در دسترس قرار بگيرد.

منبع : mspoweruser


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۱ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۷:۲۰ ] [ امير روزي طلب ]

خوب به اطرافتان نگاه كنيد. چه مي بينيد؟ بله دنيايي از رنگ هاي مختلف و جذاب. به هر سمتي كه سرتان را بچرخانيد با طيفي از رنگ هاي شاد يا حتي غمگين مواجه مي شويد كه قسمت هاي مختلف را پر كرده اند. هر كدام از اين رنگ ها زباني دارند. اين ها بر روي احساسات، رفتارها و افكاري كه در سر مي پرورانيم تاثير مي گذارند.

 

در دنياي طراحي وب هم، استفاده از رنگ ها اهميت زيادي دارد. رنگ بر روي جايي كه نگاه مي كنيم، جايي كه بر روي آن كليك مي نماييم و تعاملي كه با عناصر سايت داريم اثر گذار خواهد بود. به همين خاطر است كه شما به عنوان طراح سايت بايد كاركرد رنگ ها و تاثيري كه بر روي روح و روان انسان ها دارد را درك كنيد و در طراحي هايتان به درستي از آن ها استفاده نماييد.

شايد مثل خيلي از افراد اطلاعات جزئي درباره روانشناسي رنگ ها داشته باشيد. مثلا خيلي ها مي دانند كه رنگ قرمز در فرهنگ غربي به معناي خطر و در فرهنگ ما به معناي شادي و هيجان است. اما يك نكته مهم در اين حوزه وجود دارد كه قبل از ورود به بحث اصلي بايد به آن اشاره كنيم. درك افراد از رنگ ها بسيار متفاوت است و هر فردي رنگي را به معناي متفاوتي درك مي كند.

وقتي صحبت از رنگ به ميان مي آيد افراد اولويت ها و علايق شخصي خودشان را خواهند داشت كه اين اولويت ها تحت تاثير جايي كه بزرگ شده اند، تجاربي كه از زندگي كسب كرده اند و پس زمينه فرهنگي كه دارند قرار مي گيرد. بد نيست براي مشاهده يك روانشناسي رنگ مناسب به سايت خبرنگاران جوان نگاهي داشته باشيم. با وجود همه مواردي كه بيان كرديم هنوز هم پاسخ دادن به رنگ ها يك سري الگوي عمومي دارد كه در اين مقاله سعي مي كنيم به همين موضوع بپردازيم.

رنگ هاي اطراف مان چه معنايي دارند؟

قبل از هر چيزي بايد بدانيد كه هر رنگي در فرهنگ هاي مختلف معناي خاص خودش را دارد. درك اين موضوع به شما كمك مي كند از بروز سوء تفاهم ها پيشگيري كنيد و افراد را آزرده خاطر نسازيد. به عنوان مثال در فرهنگ غربي ها، رنگ سفيد به طور سنتي همان رنگ لباس سفيد عروس است و رنگ سياه براي مراسم تدفين به كار مي رود. با اينحال در كشوري همچون هند كه عروس معمولا لباس قرمز مي پوشد رنگ سفيد معنايي كه در فرهنگ غربي وجود داشت را ارائه نمي كند. هندي ها در مراسم تدفين شان از رنگ سفيد استفاده مي كنند. مي بينيد هر فرهنگي درك متفاوتي از معناي رنگ ها دارد. پس به عنوان طراح اين وظيفه شماست كه قبل از هر چيزي معناي رنگ در فرهنگ تان را خوب بشناسيد. رعايت اصول روانشناسي رنگ در طراحي سايت براي فروشگاه  بسيار مهم است چرا كه بايد به گونه اي طراحي شود تا حواس خواننده پرت نشود. در ادامه سعي مي كنيم اين موضوع را با جزييات بيشتري مورد بررسي قرار دهيم.

رنگ قرمز

در فرهنگ غربي ها رنگ قرمز نمادي از گرما، خطر، خون و علامت ايست است. در فرهنگ هندي، رنگ قرمز يك رنگ قدرتمند محسوب مي شود كه معنايي مثل ترس، آتش، ثروت، قدرت، خلوص، باروري، عشق و زيبايي دارد. در افريقاي جنوبي قضيه كمي متفاوت است. در اين فرهنگ رنگ قرمز به عزاداري و سوگواري مربوط است و علامت قرمز در پرچم آن نماد خشونت و قرباني هايي است كه در طول مبارزه براي رسيدن به استقلال فدا شده اند. در سنت تايلندي ها، هر روز هفته رنگ خاص خودش را دارد و به خداي خاصي مربوط مي شود. رنگ قرمز براي روز يك شنبه در نظر گرفته شده و با خداي خورشيد ارتباط دارد. سايت هاي بسياري مانند بانك ملت از اين رنگ به عنوان رنگ اصلي سايت خود استفاده مي كنند.

در فرهنگ چيني ها، رنگ قرمز نمادي از جشن هاست و به معناي خوش شانسي، خوشحالي و عمر طولاني است. در ايران هم رنگ قرمز به معناي اميد به زندگي، شجاعت، اراده قوي و گرمي است.

رنگ سبز

رنگ سبز يك رنگ ملي در ايرلند محسوب مي شود و با خوش شانسي،پاتريك مقدس و لپركان (موجود خيالي در اساطير سنتي ايرلندي) مرتبط است. در كشورهاي غربي رنگ سبز نشان دهنده بهار،پول، خام بودن، حسادت و حرص و طمع است. در بيشتر فرهنگ هاي اسيايي اين رنگ با زندگي لايزال، آغاز جديد، باروري، جواني، سلامت و موفقيت مرتبط است.

رنگ زرد

در فرهنگ فرانسوي ها، رنگ زرد نشان دهنده حسادت، ضعف، خيانت و مخالفت است. در قرن دهم فرانسوي ها درب خانه تبهكاران و خيانتكاران را به رنگ زرد در مي آورند. در المان رنگ زرد نشان دهنده حسادت است. اين در حاليست كه در فرهنگ چيني ها رنگ زرد با ***گرافي مرتبط است. در ملت هاي آفريقايي، رنگ زرد با افرادي كه رتبه هاي بالاي اجتماعي دارند مرتبط است. در ژاپن رنگ زرد نشان دهنده شجاعت، ثروت و تهذيب است.

رنگ آبي

در فرهنگ غربي ها، رنگ آبي به معناي احساس ناراحتي يا غمگين بودن است. رنگ آبي همچنين رنگ مردانه در فرهنگ غربي ها محسوب مي شود و نشان دهنده تولد نوزاد پسر است. اين موضوع در چين كاملا متفاوت است. در اين كشور رنگ آبي رنگ زنانه است. در كشورهاي اسياي شرقي رنگ آبي به عنوان رنگ امنيت، محافظت است و نشان دهنده بهشت، معنوي بودن و ابدي بودن است. در ايران رنگ آبي به معناي جاودانگي و ماندگاري است. سايت هايي كه در زمينه ويديو و فيلم فعاليت مي كنند مانند نماشا بهترين گزينه براي انتخاب اين نوع رنگ ها هستند در كل اين رنگ براي طراحي وب سايت موزيك بسيار مهم است چرا كه با اين رنگ مي توان آرامش را به مخاطبان خود هديه كرد.

رنگ صورتي

در فرهنگ غربي ها رنگ صورتي به عنوان رنگ زنانه، عشق و رمانتيك بودن شناخته مي شود و نشان مي دهد فردي قرار است نوزاد دختر به دنيا بياورد. در بيشتر كشورهاي شرقي هم رنگ صورتي همين معنا را دارد. با اينحال در ژاپن رنگ صورتي بيشتر از اينكه رنگ زنانه باشد، رنگ مردانه است. در چين، رنگ صورتي تا زماني كه فرهنگ غربي وارد اين كشور نشده بود، اصلا به عنوان رنگ شناخته نمي شد. به همين خاطر واژه اي كه در چين براي توصيف اين رنگ به كار مي رود به معناي رنگ خارجي است. در ايران نيز ني ني سايت با بهره گيري از اين نوع رنگ سايتي جذاب براي بانوان طراجي كرده است.

خيلي راحت مي توان رنگ ها را با درك شخصي و فرهنگي كه داريم ارتباط دهيم اما اگر مي خواهيد سايتي ايجاد كنيد، تصويري طراحي كنيد يا محصولي توليد كنيد بايد ببينيد در چه كشوري زندگي مي كنيد و در اين كشور رنگ هاي مختلف چه معنايي دارند. به عنوان مثال اگر مي خواهيد محصول يا طرحي را براي مشتري چيني طراحي كنيد بهتر است از رنگ قرمز يا سبز به جاي صورتي استفاده كنيد. در اين ميان مشترياني كه در كشورهاي اسياي شرقي زندگي مي كنند رنگ آبي را دوست دارند و ژاپني ها بيشتر رنگ زرد را ترجيح مي دهند.

اولويت هاي رنگي براي مردان و زنان

وقتي صحبت از اولويت هاي رنگي به ميان مي آيد، تحقيقات موجود نشان مي دهد مردان و زنان اولويت هاي رنگي مختلفي دارند. يكي از اين تحقيقات كه تفاوت ها و شباهت هاي فرهنگي را بر اساس ارتباط رنگي، اولويت ها و فعاليت هاي اينترنتي افراد مورد بررسي قرار داده است نشان مي دهد هر فردي اولويت هاي رنگي مختلفي دارد. اين پروژه نشان مي دهد مردان و زنانرنگ آبي را دوست دارند. با اينكه 23 درصد از زنان عاشق رنگ بنفش هستند مردان اصلا علاقه اي به اين رنگ از خود نشان نمي دهند.

مطالعه ديگري كه بر روي درك رنگ ها و اولويت هاي رنگي انجام شده نشان مي دهد مردان رنگ هاي بولد را بيشتر دوست دارند. اين در حاليست كه زنان رنگ هاي نرم تر و آرام تر را بيشتر ترجيح مي دهند. بايد توجه داشته باشيد سايت هاي مطرح كشور مانند ستاره تمامي اين نكات را با دقت رعايت كرده اند تا به چنين جايگاهي برسند.

رنگ در دنياي بازاريابي آنلاين

رنگ بر روي گشت و گذار افراد در دنياي آنلاين اثر مي گذارد. در مطالعه اي با عنوان تاثير رنگ در بازاريابي، محققان دريافتند بيش از 90 درصد قضاوت هاي انجام شده درباره محصولات بر پايه رنگ است (هر چند اين موضوع به نوع محصول هم ربط دارد).

مطالعه ديگري هم نشان مي دهد براي 85 درصد خريداران، رنگ اولين دليل براي خريد محصول است. نيل پاتل يكي از وبلاگ نويسان معروف در حوزه بازاريابي و سئو دريافت زماني كه رنگ دكمه call to action در صفحه اصلي از آبي به زرد تغيير مي كند نرخ تبديل تا 38 درصد افزايش مي يابد. برخي از مطالعات هم تلاش كرده اند كلمات و عباراتي كه افراد به كلمه خاصي نسبت مي دهند را مورد كاوش قرار دهند. اين مطالعات نشان مي دهد:

اعتماد: بيشتر شركت كنندگان اين مطالعه رنگ ابي كه در كنار سفيد قرار مي گيرد را انتخاب مي كنند.
امنيت: بيشتر افراد (28 درصد) رنگ آبي و سپس سياه(16 درصد) را انتخاب مي كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۹ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۵:۲۳ ] [ امير روزي طلب ]

استوديو ريسپاون راه‌هاي متفاوتي را براي مقابله با متقلبان بازي Apex Legends درنظر گرفته است كه يكي از آن‌ها استفاده از يك سيستم Matchmaking براي رويارويي اين افراد با يكديگر است.

استوديو ريسپاون (Respawn Entertainment)، سازنده بازي Apex Legends، در حال انجام كارهاي مختلف براي مقابله با متقلبان است تا بتواند يك فضاي سالم را بري كاربران ايپكس لجندز به‌وجود بياورد. طبق جديدترين اخبار بازي، استوديو ريسپاون در حال طراحي يك سيستم بن خودكار است تا بتواند با تقلب كنندگان مقابله كنند.

درواقع استوديو ريسپاون منابع و سرمايه‌گذاري‌هاي خود را افزايش داده است تا بتواند با كدهاي تقلب به‌روز و جديد هم مقابله كند. ازاين‌رو آن‌ها در حال طراحي سيستم Matchmaking ويژه‌اي هستند كه متقلبان و اسپمرهاي شناسايي شده را دركنار يكديگر قرار مي‌دهد. مورد بعد كه تيم سازنده سعي دارد آن را انجام بدهد، اين است كه كاربران متلقب نتوانند حساب كاربري متعددي بسازند تا از بن شدن جلوگيري كنند.

 

ازاين‌رو ريسپاون از سيستم تاييد حساب كاربري دو مرحله‌اي استفاده خواهد كرد. همچنين آن‌ها سسيستم‌هاي شناسايي خود را بهبود خواهند داد تا حساب كاربري‌هاي اسپم شده قبل از استفاده شناسايي و مسدود شوند. در ادامه مشخص شده است كه ريسپاون اينترتينمنت برنامه ويژه‌اي هم براي كاربراني درنظر گرفته است كه عمدا با متقلبان هم‌گروه مي‌شوند، زيرا تيم سازنده ايپكس لجندز معتقد است كه اين افراد هم متقلب به‌حساب مي‌آيند و نبايد با افراد معمولي هم‌گروه شوند.

بعضي از كاربران رديت هم به تيم سازنده پيشنهاد داده‌اند كه سيستمي را راه‌اندازي كنند تا بيننده‌ها (Spectator) بتوانند دوربين خود را روي ساير گروه‌هاي داخل بازي هم قرار بدهند و بهتر تقلب كنندگان را شناسايي كنند. ريسپاون در جواب به اين درخواست، اعلام كرده است كه ويژگي ذكر شده در حال توسعه است. همچنين بازيكنان ازاين‌پس مي‌توانند هم‌تيمي‌هاي متقلب خود را هم گزارش كنند.

استودي ريسپاون دراين‌باره مي‌گويد:

همانطور كه قبلا هم اعلام كرده‌ايم، مبارزه عليه تقلب كنندگان ادامه داشته و انجام اين كار براي ما اهميت بالايي دارد. ما از تمامي كاربراني كه طي هفته گذشته با گزارش‌هاي خود به ما كمك كردند تا تقلب كنندگان را شناسايي كنيم، تشكر مي‌كنيم.

منبع : eurogamer


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۷:۱۹ ] [ امير روزي طلب ]

بازي Call of Duty: Modern Warfare داراي حزب و زير مجموعه‌هايي است كه هركدام از آن‌ها نقش‌هاي متفاوتي در بازي دارند.

دركنار بخش داستاني، يكي از مواردي كه كاربران منتظر آن هستند، منتشر شدن اطلاعات از بخش چندنفره‌ي بازي Call of Duty: Modern Warfare است كه در تاريخ ۱۰ مرداد ماه (يك آگوست) شاهد اين اتفاق خواهيم بود. اين در حالي است كه به‌تازگي جوئل امسلي، كارگردان هنري بازي Call of Duty: Modern Warfare، در رديت اطلاعات جديدي را از بخش چندنفره‌ي بازي منتشر كرده است.

باتوجه‌به جديدترين اخبار بازي، كالاف ديوتي: مدرن وارفر داراي دو حزب اصلي است كه بازيكنان آن‌ها را با نام سوپر فكشن‌ها مشاهده مي‌كنند. همچنين زيرمجموعه‌هايي هم براي اين دو گروه درنظر گرفته شده است كه هركدام از آن‌ها ويژگي‌هاي مخصوص‌به خودشان را دارند. جوئل امسلي دراين‌باره مي‌گويد:

 

آن‌ها سوپر فكشن‌ها هستند كه از شرق و غرب جهان انتخاب شده‌اند. به دو نيروي مختلف نياز داشتيم تا بتوانيم ساختار بازي را به‌وجود بياوريم. همچنين هر گروه اصلي داراي زير گروه‌هاي مختلفي است. اين زير گروه‌ها مي‌توانند همان گروه‌هاي (سكواد) قديمي و سنتي بازي‌هاي ويديويي يا نيروهاي مخصوصي از نقاط مختلف جهان باشند. براي مثال در واقعيت گروه Seal مي‌تواند يك عضو PJ را به‌عنوان مديك يا يك عضو نيروي هوايي را براي استفاده از Air Strikeها و موارد مشابه استفاده كند. من فكر مي‌كنم كه شما مي‌توانيد تصور كنيد كه ساختار استفاده شده، تا چه اندازه آزادي عمل‌هايي را در دسترس ما قرار مي‌دهد و مي‌تواند يك تجربه‌ي واقع‌گرايانه را به ارمغان بياورد. درآينده اطلاعات بيشتري را منتشر خواهيم كرد.

بااين‌تفاسير بايد منتظر ۱۰ مرداد ماه ماند و ببينيم ساختار گروه‌ها و زير گروه‌هاي بازي Call of Duty: Modern Warfare به چه شكل خواهد بود. نظر شما كاربران زومجي دراين‌باره چيست؟ بازي كالاف ديوتي: مدرن وارفر در تاريخ ۳ آبان ماه (۲۵ اكتبر) براي كامپيوتر، پلي استيش 4 و ايكس باكس وان عرضه مي‌شود.

منبع : https://gamingbolt.com/call-of-duty-modern-warfare-will-have-factions-and-sub-factions-in-multiplayer


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۹:۴۳ ] [ امير روزي طلب ]

اما چرا سرعت وب سايت شما مهم است؟

بالا بردن سرعت سايت نكته قابل توجهي است زيرا در طي تحقيقات انجام شده ۴۰ درصد از مردم اگر بارگذاري وب سايت شما بيش از سه ثانيه طول بكشد وب سايت شما را ترك خواهند كرد.افزايش زمان بارگذاري يك وب سايت بين ۲ تا ۱۰ ثانيه ، رها كردن وب سايت توسط كاربران را ۳۸% افزايش مي دهد.طي دوره هاي اوج ترافيك بيش از ۷۵% كاربران ، وب سايتي كه با تاخير بارگذاري مي شود را رها كرده و به وب سايت رقيب خواهند رفت.

تحقيقات زيادي در مورد تاثير سرعت بارگذاري وب سايت منتشر شده است.

تحقيق انجام شده توسط گروه تحقيقاتي Aberdeen به اين نتيجه رسيد كه ۱ ثانيه تأخير در بارگذاري وب سايت نتيجه اي برابر با ۷% كاهش در گفت و گوها ، ۱۱% كاهش در نمايش دادن صفحه وب سايت و ۱۶% كاهش در رضايت مشتري به همراه خواهد داشت.همچنين مهم است كه مدنظر داشته باشيم كه امروزه سرعت وب سايت يكي از فاكتور هاي اصلي در رتبه دهي گوگل است.

 

روش هاي افزايش سرعت سايت

اطمينان از هاست
اين موضوع تاثير زيادي بر روي وب سايت شما مي گذارد.به تحقيق صورت گرفته زير دقت كنيد.

در مقاله اي براي مجله Smashing توضيح داده مي شود كه يك هاست خوب چه تأثير زيادي بر سرعت وب سايت مي گذارد.طي اين تحقيق دو سرويس گيرنده با وب سايت هاي يكسان اما يكي هاست معتبر و ديگري هاستي ارزان و نامعتبر، اختلاف زيادي درسرعت وب سايت خود مشاهده مي كردند.اختلاف بارگذاري در يكي از آنها ۷ ميلي ثانيه و در ديگري ۲۵۰ ميلي ثانيه حساب شد!

در كش مرورگر ذخيره سازي كنيد
«مرورگر شما براي اينكه متوجه شود كه آيا بايد براي لود منبعي ، درخواست دوباره بدهد و يا به كش خود مراجعه كند ، از Expires header ‌ها كمك مي‌گيرد.وقتي شما براي منبعي مثل تصاوير ،Expires header در نظر مي‌گيريد ، مرورگر شما اين منابع را در كش خود ذخيره خواهد ساخت.كاربران در مراجعه دوباره به سايت ، با سرعت بيشتري مواجه خواهند شد ، زيرا مرورگر تمامي تصاوير را از قبل در حافظه خود داشته است.»

Keep-Alive را فعال كنيد......

براي مطالعه كامل اين مطلب حتما روي لينك زير كليك كنيد..
چگونه سرعت سايت خود را افزايش دهيم؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۳:۴۷ ] [ امير روزي طلب ]

امروز گزارشي منتشر شده است كه طبق آن، پرفروش‌ترين عناوين بازي‌هاي ويدئويي برروي كنسول‌هاي پلي‌استيشن، اكس‌باكس و نينتندو مشخص شده‌اند. طبق انتظاراتمان، قابل تصور است كه رتبه‌ي اول مربوط به بازي GTA V باشد و البته سري Call of Duty نيز ركوردي به‌يادماندني در اين ميان بدست آورده است.

اگر بخواهيم صادق باشيم، بازي‌هايي نظير GTA و Call of Duty، در دو دهه‌ي اخير بازار را به خود اختصاص داده‌اند و طرفداران زيادي را نيز به خود جذب كرده‌اند. اما به هيچ‌ وجه نمي‌توانيد تصور كنيد كه سري عناوين Call of Duty تا چه حد فروشي عالي را تجربه كرده‌اند؛ در حقيقت اگر بازي GTA V نبود، بازي Call of Duty بدون شك پادشاه بي چون و چراي پرفروش‌ترين عناوين بازي‌هاي ويدئويي مي‌شد.

 

امروز، گروه NPD گزارشي را منتشر كرده است كه ليست ۱۰ بازي پرفروش آمريكا در ۲۰ سال گذشته برروي تمامي نسل‌هاي كنسول‌هاي نينتندو، پلي‌استيشن و اكس‌باكس را نشان مي‌دهد. همان‌طور كه انتظار داريد، بازي GTA V در رتبه‌ي اول قرار دارد. از هر چه كه بگذريم، اين بازي دومين رتبه در پرفروش‌ترين بازي‌هاي تمام دوران را دارد؛ يك پله عقب‌تر از بازي Minecraft. بياييد قدرت‌نمايي سري Call of Duty را با اين جمله به تصوير بكشيم: در ميان ۱۰ رتبه‌ي ابتدايي، تنها ۳ بازي به غير از سري Call of Duty موجود است: GTA V و دو بازي از Rock Band. در حقيقت، ۷ نسخه از سري Call of Duty در ميان ۱۰ بازي پرفروش ۲۰ سال گذشته در آمريكا محسوب مي‌شوند.

قابل ذكر است كه فروش ديجيتالي بازي‌ها از سال ۲۰۱۲ در اين گزارش درج شده‌اند. از حضور نداشتن بازي Minecraft نيز مي‌توان سخن به ميان آورد و دليل آن را فروش خيره‌كننده‌ي اين بازي برروي رايانه‌هاي شخصي دانست. از طرفي ديگر بايد بيان كرد كه بازي GTA V پرفروش‌ترين بازي كل دوران برروي كنسول‌ها شده است. قدرت‌نمايي Call of Duty و GTA V در اين ليست به وضوح قابل مشاهده است. در قسمت زير مي‌توانيد اين ليست را مشاهده كنيد. در انتها بايد اشاره كرد كه بازي‌هاي فرست‌پارتي در اين گزارش شركت داده نشده‌اند.

منبع : callofduty


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۴:۱۷ ] [ امير روزي طلب ]

امروزه اكثر ما براي معرفي كسب و كار خود يك وبسايت داريم كه ممكن است بيشتر جنبه معرفي كسب و كار ما و محصولات و خدمات ما باشد. آيا مي دانيد اگر طراحي سايت شما بصورت تخصصي انجام مي شد مي توانست تعداد مشتريان زيادي را همچون كسب و كارهاي آنلاين موفقي از جمله ديجي كالا كه مي شناسيم ايجاد و فراهم آورد.

ابتدا بايد بدانيد چه خدماتي توسط يك شركت تخصصي طراحي سايت ارايه مي شود كه مي تواند بيشترين تاثير را در كسب و كار شما داشته باشد.

بهينه سازي

شايد عبارت بهينه سازي سايت يا همان سئو (SEO) را شنيده باشيد. هيچ وبسايتي بدون بهينه سازي قادر به قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و افزايش بازديد نخواهد بود. سايت هاي مطرح در ايران مانند آپارات با بهبود شرايط سئو خود توانستند به رتبه اول در ايران دست يابد.

سئو يا بهينه سازي سايت از سه ركن مهم تشكيل شده است كه در صورت درست عمل كردن به آن ميتوانيد اميد داشته باشيد سايت شما در صفحات اول و حتي لينك هاي اول در كنار رقباي شما ظاهر گردد. اين سه ركن بهينه سازي عبارت است از: توليد محتوا ، طراحي استاندارد صفحات ، ايجاد اعتبار از طريق تبليغات درست.

طراحي سايت


طراحي سايت از ويژگيها و بديهيات خاصي برخوردار است مثلا نمايش درست يك سايت در موبايل (موبايل رسپانسيو) يكي از ويژگيهاي اصلي سايت شما مي بايست باشد.

يكي ديگر از اين ويژگيهاي يك طراحي سايت براي شركت قابليت مديريت مجتواي سايت مي باشد. بعبارتي سايت شما بايد به گونه اي طراحي شود كه براحتي و بدون دانش زيادي از طراحي سايت بتوانيد سايت خود را خود مديريت كنيد و صفحات و طراحي هاي متعددي براي صفحات مختلف داشته باشيد.

ديگر ويژگي مهم طراحي يك سايت قابليت توسعه پذيري آن است. در يك جمله شما سايتي نياز داريد كه روزي بتواند توسعه پيدا كرده و مثلا به يك فروشگاه آنلاين تبديل شود.

يكي ديگر از ويژگيهاي مهم يك سايت هاست قوي سايت شماست. يك هاست قوي نبايد در سال اول طراحي سايت شما مشكلي از لحاظ فضا و پهناي باند و حتي سرعت ايجاد كند و اين يكي از اصول اجتناب ناپذير يك وبسايت است. سايتي مانند شاپرك بايد يك هاست به شدت قوي داشته باشد تا لحظه اي هم از دسترس خارج نشود.اگر يك شركت طراحي سايت را انتخاب كنيد كه خود ديتاسنتر شخصي و هاستينگ خود را داشته باشد براحتي مي توانيد تا 10 سال آينده از هاست و دامنه وبسايت خود مطمئن باشيد.

پشتيباني سايت
با گسترش حضور كسب و كار هاي مختلف در دنياي مجازي از طريق طراحي وب ، كسب اطمينان از خدمات نگهداري و پشتيباني سايت يكي از ضروري ترين اقدامات و مهم ترين دغدغه هاي صاحبان مشاغل به شمار مي رود. راه اندازي Website يك روش ماندگار و كارآمد براي تبليغات آنلاين محسوب مي گردد، اما مطمئنا بعد از پباده سازي، نياز به پشتيباني سايت خواهد داشت. سايت هاي بزرگ مانند ورزش3 با داشتن گروهي خاص هر لحظه از سايت خود پشتيباني مي كنند. در بازه هاي زماني مختلف لازم است تا يك نيروي متخصص به رفع خطاهاي فني احتمالي و اجتناب ناپذير به وجود آمده بپردازد و البته پروسه پشتيباني و نگهداري سايت هاي اينترنتي تنها به اين مقوله محدود نميشود و از جنبه هاي مختلفي مي توان آنرا تامين نمود.

هاست و دامنه

هاست يكي از اركان اصلي و مهم در طراحي  سايت حرفه اي است. يك هاست قوي در صورت نامحدود بودن منابع مي تواند تا حد امكان پيشرفت يك سايت، باعث موفقيت و شهرت آن شود. حال اينكه يك هاست مي بايست هزينه هاي معقولي هم داشته باشد امري اجتناب ناپذير است ولي سعي داشته باشيد كيفيت را فداي هزينه هاي نهايت چند هزار توماني نكنيد!

تبليغات گوگلي

گوگل ادورز كه از آن به تبليغات كليكي گوگل هم ياد مي شود مي تواند موثرترين تبليغات براي كسب و كار شما به حساب بيايد. اين تبليغات كه در نهايت با شارژ اكانت گوگل ادورز يا كارت هاي اعتباري درج شده در حساب گوگل اتفاق ميافتد ، اكثر سايت هايي كه به مرحله شناس شدن مي رسند مانند ايسنا از تبليغات گوگلي بهره برده اند. بازاي هر كليك كاربران روي كلمات شما چند سنت از اعتبار شما كسر كرده ولي در نهايت سرعت در بازخورد فروش كالاهايي كه مخاطب زيادي دارد يكي از تخصص هاي گوگل ادورد است.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۶:۲۴ ] [ امير روزي طلب ]

بازي Pro Evolution Soccer كه به اختصار PES ناميده مي‌شود هميشه در تعقيب فرنچايز فيفا بوده است و در سال گذشته فيفا 19 با گرفتن جواز ليگ قهرمانان اروپا و ليگ اروپا از كونامي ضربه بزرگي به اين بازي وارد كرد. بازي PES 2020 اما شروعي تازه به نظر مي‌رسد با تقلاي EA Sports در سال جاري با بازي فيفا 19 و مشكلاتش، اين فرصتي مناسب است تا PES كمي كفه‌ي ترازو به سمت خودش سنگين كند.

اين بزرگترين انتشار براي فرنچايز براي PES در يك دهه اخير است و ناشران و سازندگان بازي مشخص نيست كه چه برنامه‌اي در سر دارند و مي‌خواهند كه غيرقابل پيش‌بيني باشد.

گيم‌پلي
اضافه شدن هافبك با تجربه‌اي مثل آندرس اينيستا بخش جديدي را در بازي شكل داده كه تمركز بر تخصص او در پيدا كردن و درك فضاها در زمين فوتبال دارد تا بازيكن بتواند قفل خط دفاعي را با دريبل حركتي جديدي باز كند كه Finesse dribble نام دارد.

سبك خاص رونالدينيو كه در جهان زبان زد است نيز به بازي اضافه شده است كه شامل انيميشن‌هاي دقيقي مي‌شود كه به بازيكنان اجازه مي‌دهد دقيقا همانند او حركت كنند و از تكنيك‌هاي مهار نشدني او بهره ببرند تا مدافعان را پشت سر بگذارند.

از قابليت‌هاي كه افزوده شده مي‌توان به تكنيك First touch، فيزيك جديد توپ، افزايش دقت شوت‌ها و قابليت‌ها و مهارت‌هاي جديد اشاره كرد. همچنين روش‌هاي جديدي براي دفاع كردن اضافه شده از جمله خطاي از عمد و سيستم بازسازي شخصيت كه هر خصوصيات هر بازيكن در زمين فوتبال بازسازي مي‌كند.

 

مستر ليگ
تغييرات گسترده‌اي در بخش مستر‌ ليگ انجام شده و سيستم ديالوگ محور آن به بازيكن اجازه مي‌دهد تا روند پيشرفت داستان را دست بگيرد و انتخاب‌ها بر اساس شخصيت آن‌ها شكل بگيرد و به طور خلاصه مستر ليگ خود را شخصي سازي كنند.

همچنين سيستم نقل انتقالات بازي حالا داراي يك الگوريتم جديد است تا قيمت‌ها و هزينه‌هاي انتقالات و ديگر المان‌ها به واقعيت نزديك باشند.

از ديگر ويژگي‌ها مي‌توان به:

ساخت و شخصي سازي لوگوي اسپانسر كه در كنفرانس‌هاي خبري و همچنين منوي بازي قابل مشاهده است.
شخصي سازي مدل سرمربي كه به خاطر استفاده از تكنولوژي اسكن سه بعدي آزادي عمل بيشتري خواهد داشت.
بازي كردن با سرمربي‌هاي پيشكسوت و معروف مثل زيكو، يوهان كرايوف و ديگو مارادونا

تاريخ انتشار
بازي PES 2020 براي كنسول‌هاي ايكس باكس وان و پلي استيشن 4 و سرويس استيم در تاريخ 10 سپتامبر در آمريكا و اروپا و 12 سپتامبر در آسيا منتشر خواهد شد. ليونل مسي ستاره جلد نسخه استاندارد آن با قيمت 60 يورو خواهد بود و بازيكنان همچنين مي‌توانند به نسخه ويژه اين بازي كه در آن رونالدينيو حضور دارد با قيمت 80 يورو دسترسي داشته باشند.

از ديگر مزاياي نسخه ويژه مي‌توان به اسكن سه بعدي انحصاري مسي و رونالدينيو در سال 2019 و حضورشان در ده بازي بخش myClub اشاره كرد. تمام كساني كه اين بازي را پيش‌خريد كنند آندرس اينيستا و 1000 سكه در بخش myClub دريافت خواهند كرد.

دموي اين بازي نيز از تاريخ 30 جولاي براي كاربران در درسترس خواهد بود.

منبع : realsport101


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۸:۳۸ ] [ امير روزي طلب ]

تا به امروز فيلم‌هاي زيادي از روي بازي‌هاي مختلف ساخته شده‌ است اما بيشتر آن‌ها ناموفق بوده است. شركت سوني نيز مدتي به دنبال ساخت فيلمي از روي سري Uncharted بود كه در نهايت نيز موفق شد تا تيم سازنده‌ي اين فيلم را تشكيل دهد. طبق اطلاعات منتشر شده، كارگرداني اين فيلم بر عهده‌ «دن ترچتنبرگ» است كه در گذشته كارگرداني Ten Cloverfield Lane را بر عهده داشته و همچنين نقش نيتن دريك نيز به «تام هالند» بازيگر نقش Spider-Man سپرده شده است. در شايعات منتشر شده نيز آمده است كه گويا «برايان كرانستون» براي ايفاي نقش سالي، مشاور و همراه نيتن، در نظر گرفته شده است. به تازگي «دن ترچتنبرگ» اطلاعات جديدي را از اين فيلم منتشر كرده است.

 

«ترچتنبرگ» در صحبت‌هاي خود گفت: «من فكر نمي‌كنم كه كسي خواستار كپي كردن روايت و داستان بازي در فيلم باشد. همچنين به نظر من يك فيلم نبايد كاملا از بازي اقتباس شود. اگر ما فيلم را به مانند بازي‌ها بسازيم، ديگر جذابيتي براي مخاطبانمان ندارد و از همين رو نيز دنبال ساخت يك فيلم با داستاني متفاوت از بازي‌ هستيم.»

به نظر مي‌رسد كه داستان فيلم و بازي‌ها كاملا متفاوت هستند و قرار است شاهد يك داستان جديد در مجموعه‌ي Uncharted باشيم. حال بايد منتظر ماند و ديد كه آيا شركت سوني مي‌تواند فيلم خوبي را از اين سري توليد كند يا خير. فيلم Uncharted در تاريخ 18 ماه دسامبر سال آينده ميلادي اكران خواهد شد.

منبع : unchartedthegame


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۴۴:۳۹ ] [ امير روزي طلب ]

معني لغوي سند باكس چيست ؟

معني سند باكس در واقع همان زمين هاي بازي شني كوچكي است كه كودكان زير 4 سال را در آن قرار مي دهند تا در امنيت به بازي با يكديگر مشغول شوند.خيلي راحت مي توان فهميد كه استفاده از اين عبارت نيز به دليل آن است كه سند باكس گوگل تنها براي دامنه هاي جديد و به نوعي تازه متولد شده فعال مي شود.با توجه به معني سند باكس مي توان كاربرد سند باكس را براي سايت هاي تازه تاسيس شده نيز كاملاً درك كرد.

نكات تكميلي رابطه sand box و وب سايت ها

 

سندباكس يكي ديگر از ابزارهاي گوگل است كه جلوي تقلب را مي گيرد.سندباكس مانند الگوريتم هاي ديگر گوگل همانند الگوريتم پنگوئن و يا الگوريتم پاندا و يا … توسط كارشناسان گوگل تاييد و يا تكذيب نشده است بلكه كاملاً الگوريتمي است كه به صورت تجربي شناخته شده است.

اما معني جمله بالا چيست؟
مي توان گفت بر اساس اين الگوريتم بعد از راه اندازي وب سايت خود و ثبت دامنه خود مشخص نيست كه چه صفحاتي از وب سايت شما و به چه مدت ممكن است در سندباكس گوگل قرار بگيرند اما به طور تجربي ما تخمين زده ايم كه بين يك تا هشت ماه در سند باكس قرار داده مي شويد.اين به اين معني است كه گوگل مي خواهد از كيفيت محتواي شما و زمينه كاري شما اطلاع كسب كند.ولي جاي نگراني نيست زيرا زماني كه گوگل از زمينه كاري و محتواي شما اطلاعات كافي كسب كند شما جايگاه خود را در سايت هاي اصلي پيدا مي كنيد و از sand box خارج مي شويد.

كاهش دوره سند باكس با رعايت نكات ذيل....

براي مطالعه كامل اين مطلب حتما روي لينك زير كليك كنيد...
سند باكس ( sand box ) گوگل و ماه عسل گوگل چيست ؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۱:۵۱ ] [ امير روزي طلب ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
.: Weblog Themes By blogc :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب