دیجیتال مارکتینگ
 
نویسندگان
لینک دوستان
لینکی ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است

برای استفاده از بستر اینترنت باید فضایی از آن را در اختیار داشت. در شبکه های مجازی با ایجاد حساب کاربری و ساختن یک صفحه می توانید به فعالیت بپردازید. اما این فضا متعلق به سایت است و امکان دارد به دلایل مختلف صفحه شما بسته یا دسترسی به سایت مورد نظر مسدود شود، همانطور که سال قبل دسترسی به اپلیکیشن و وب سایت تلگرام برای IP های ایرانی مسدود شد.

 

با توجه به گسترش و رواج بازاریابی اینترنتی بسیاری از افراد به استفاده از روش های مختلف این نوع بازاریابی علاقمند شده اند. زیرا می دانند که بازدهی و جذب مخاطب با روش های بازاریابی اینترنتی بسیار بیشتر از روش های قدیمی تبلیغاتی است و همچنین انجام روش های دیجیتال مارکتینگ بسیار مقرون به صرفه می باشد.

بر اساس پیش بینی کارشناسان فعال در حوزه بازاریابی و تبلیغات به زودی روش های سنتی و بازاریابی قدیمی به طور کلی منسوخ می شوند و آن دسته از کسب و کار هایی که همچنان از روش های سنتی برای تبلیغات و بازاریابی استفاده می کنند با شکست مواجه خواهند شد.

دنیای امروز دنیای اینترنت و بر خط است. دیگر تمامی کارها با چند کلیک ساده در اینترنت و فضای مجازی قابل انجام است. همین الان که در حال خواندن مقاله هستید بسیاری از مردم با یک موبایل ساده از طریق طراحی سایت در حال کسب درآمد هستند.

همزمان با گسترش استفاده از تلفن های همراه هوشمند، استفاده از اینترنت و فعالیت در این بستر نیز افزایش یافته است و به یقین می توان گفت زندگی بدون تلفن همراه و اینترنت برای بسیاری از مردم امکان پذیر نخواهد بود.

وب سایت ها بهترین بستر برای تبلیغات

برای استفاده از بستر اینترنت باید فضایی از آن را در اختیار داشت. در شبکه های مجازی با ایجاد حساب کاربری و ساختن یک صفحه می توانید به فعالیت بپردازید. اما این فضا متعلق به سایت است و امکان دارد به دلایل مختلف صفحه شما بسته یا دسترسی به سایت مورد نظر مسدود شود، همانطور که سال قبل دسترسی به اپلیکیشن و وب سایت تلگرام برای IP های ایرانی مسدود شد. این اتفاق ممکن است برای هر شبکه اجتماعی دیگری نیز رخ دهد. پس نمی توان فعالیت خود را محدود به این قبیل فضا ها کنید.

برای آنکه بتوانید به بازاریابی اینترنتی بپردازید بهتر است یک وب سایت داشته باشید. وب سایت ها امن ترین و مطمئن ترین بستر ها برای تبلیغات و فعالیت اینترنتی هستند. خیلی از سایت های معتبر مثل ورزش3 بعد از موفق شدن با قرار دادن تبلیغات در سایت خود درآمد بالایی دریافت می کنند. در سال های اخیر بسیاری از صاحبان کسب و کار برای تبلیغات و همچنین دیجیتال مارکتینگ به سمت راه اندازی وب سایت رفته اند. وب سایت ها همچنین می توانند بهترین فضا برای کسب و کار اینترنتی باشند.

در دو سال گذشته بسیاری از استارت آپ ها در کشور به وجود آمده اند. پایه و اساس این شرکت های نوپا فضای اینترنت می باشد. کسب و کار های آنلاین توانسته اند علاقه بسیاری از مردم را به سمت خود جذب کنند. بر اساس پیش بینی های انجام شده در آینده ای نزدیک تمامی کسب و کار های فعال در سطح شهر به فضای اینترنت نقل مکان خواهند کرد. فعالیت در شهر مشکلات خود را به همراه دارد به همین دلیل است که مردم دوست دارند به صورت آنلاین و مجازی به کسب و کار بپردازند.

مردم برای خرید های روزانه و یا تهیه نیاز های خود به فروشگاه ها و مغازه های سطح شهر مراجعه می کنند. اما از زمانی که فروشگاه ها اینترنتی به وجود آمده اند، اغلب مردم با چند کلیک ساده کالا های مورد نظر خود را درب منزل تحویل می گیرند. به همین دلیل است که بسیاری از مغازه ها و فروشگاه های فعال در شهر به فکر طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی مخصوص به خود شده اند.

سایت ها فقط مخصوص به خرید کالاها نیستند. شما هم اگر کسب و کاری دارید می توانید برای آن سایت راه اندازی کنید. امروزه بسیاری از خدمات به صورت آنلاین ارائه می شوند. حتی خدماتی که به فکر هیچ کسی خطور نمی کند نیز می تواند به صورت آنلاین ارائه شود.

در گذشته مردم برای خرید و اجاره خانه، یافتن شغل و یا هر چیز دیگری به روزنامه ها رجوع می کردند و ساعت ها وقت خود را صرف گشتن و تلفن زدن می کردند. اما امروزه شما هر چیزی که بخواهید را می توانید در گوگل جستجو کنید. حتی وب سایت هایی نیز برای درج آگهی رایگان راه اندازی شده اند که شما می توانید نیاز های خود را در آنها جستجو نمایید.

بهینه سازی وب سایت و موفقیت در کسب و کار

وقتی وب سایتی راه اندازی می کنید گوگل و دیگر موتور های جستجو آن را در لیست خود قرار می دهند. به این ترتیب وقتی کاربران کلمه ای را جستجو می کنند یک لیست چند صفحه ای برای آنها نمایش داده می شود. در این لیست آدرس صد ها وب سایت وجود دارد. کاربر می تواند به هر کدام از سایت ها مراجعه کند.

همانطور که گفته شد لیست نتایجی که گوگل نمایش می دهند چند صفحه است. اما اغلب کاربران فقط از وب سایت های موجود در صفحه اول دیدن می کنند زیرا با همان چند سایت نخست نیز می توانند به هدف خود برسند. سایت های بسیاری با استفاده از تجارب خود مثل نمناک به رتبه یک دست یافتند و شما هم می توانید از این تجارب استفاده کنید. عملا وب سایت هایی که در صفحه دوم به بعد قرار دارند دیده نمی شوند. به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کار هایی که وب سایت راه اندازی نموده اند نتوانستند به موفقیت برسند.

اغلب مدیران وب سایت ها به دنبال بهینه سازی و سئو وب سایتشان هستند. منظور از سئو SEO: Search Engine Optimization می باشد. به معنای بهینه سازی وب سایت برای قرار گرفتن در صفحات نخست گوگل می باشد.

گوگل یک شرکت قدیمی در حوزه فناوری و اینترنت است. موتور جستجو گوگل برای رعایت حق کاربران خود هر وب سایتی را به آنها نمایش نمی دهد. همه کاربران می دانند که وب سایت های نمایش داده شده در صفحه اول گوگل مورد رضایت گوگل است. گوگل برای نمایش وب سایت ها به کاربران، آنها را از ابعاد مختلف آنالیز می کند و برای این کار الگوریتم های مختلفی دارد.

بسیاری از سایت ها برای قرار گرفتن در صفحه اول با یکدیگر در رقابت هستند. زیرا اغلب افراد می دانند برای نتیجه گرفتن از وب سایت خود باید در نتایج گوگل به خوبی بدرخشند. ارتقاء سئو سایت یکی از خدمات طراحی سایت، می باشد. شما عزیزان می توانید با طراحی و بهینه سازی وب سایت در کسب و کار خود به موفقیت های زیادی برسید. سئو و بهینه سازی سایت شامل دو مرحله می باشد: سئو داخلی و سئو خارجی. برخی از روش های بهینه سازی وب سایت در خارج از آن باید انجام شود و برخی دیگر در داخل سایت انجام می شوند. از روش های مختلف سئو به موارد زیر می توان اشاره نمود:

1-تولید و درج محتوای بهینه در صفحات وب سایت (تولید محتوای مناسب، مرتبط و غیر کپی )
2-افزایش و کنترل سرعت بارگذاری وب سایت برای کاربران
3-بک لینک گذاری در وب سایت های مرتبط
4-رعایت چگالی کلمات کلیدی در صفحات سایت و انتخاب کلمات کلیدی مناسب و مرتبط
5-درج Meta Description
6-رعایت درج لینک های داخلی و خارجی در صفحات
7-رفع خطای 404
8-بهینه سازی تصاویراین اصل برای سایت هایی که تعداد محتوا بالایی دارند مثل دیوار خیلی مهم است .
9-Responsive و بهینه سازی وب سایت برای صفحات موبایلی
10-تبلیغات و اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی
11-بهینه سازی کد های دستوری و حذف خطوط اضافه

موارد گفته شده تنها تعدادی محدود از روش های سئو می باشد که باید توسط افراد متخصص در این حوزه انجام شود. به طور خلاصه باید گفت سئو و طراحی وب سایت با هم کار می کنند. یعنی آنکه شما نمی توانید تنها با راه اندازی یک سایت انتظار موفقیت و دیده شدن در بستر اینترنت را داشته باشید. وقتی وب سایت راه اندازی می کنید باید بهینه سازی روی آن انجام گیرید. اگر به سایت نی نی سایت نگاهی داشته باشیم این سایت با طراحی زیبا و بهینه سازی مناسب توانست به رتبه یک سرچ ها دست یابد. با بهینه سازی صحیح وب سایت شما به صفحه نخست گوگل منتقل می شود. در این صورت وقتی کاربران کلمات کلیدی مرتبط با وب سایتتان را جستجو می کنند، آدرس سایت شما در صفحه اول به آنها نمایش داده می شود به این ترتیب شانس کلیک وب سایتتان بالا می رود.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۳:۳۰ ] [ امیر روزی طلب ]
[ ]
.: Weblog Themes By blogc :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب